Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se stát NINJOU?
 
 
Aby jste mohli stát ninjou, nejdříve si musíte promluvit s mistrem (senseiem) - sedí na matračce v pravém rohu v DOJU (občas zmizí), dá vám karty, (samy od sebe se vám přidají do inventáře pod Awards).Musíte vyhrát spoustu karetních zápasu, aby jste se staly ninjou. Až se stanete ninjou, budete moci do tajné ninjovské místnosti.
 
 
 
Jak na hru (Card-Jitsu)?
 
Na kartách Jitsu je voda, oheň a sníh. Vodou zničíš oheň, ohněm sníh, sněhem vodu. Pokud dáte oba stejnou kartu rozhodne číslo na kartě kdo má vyší ten vyhrává. Aby jsi vyhrál zápas, musíš mít buď tři stejné věci (vodu, sníh, nebo oneň), ale musí mít rozdílnou barvu. Nebo tři úplně rozdílné věci a každá musí mít rozdílnou barvu.

Po několika vyhraných bojích dotanete první pásek (musíte hrát před mistem - dojděte k němu a zvolte "Competion Mode") - bílý, pak postupujete dál, až se dostanete k černému. S každým dalším páskem, je to těžší a těžší, aby jste dosáhli černého, budete muset nespočetněkrát vyhrát před mistrem.
 
Až budete mít černý pásek, musíte vyhrát nad mistrem, to je velmi lehké. Několik her budete neustále prohrávat, bez možnosti výhry a tak po 5ti kolech začne mistr hrát jako normální hráč CP, bude lehké vyhrát. 
Až vyhrajete, získáteninjovskou masku přes oči.
 

 
Tip pro ninju (jen pro membery)
 
Když si nasadíte oblečení ninja které můžete vidět níže na obrázku a dáte tančení váš tučnák se částečně sprůhlední.
 
 
 

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář